Конференція щодо проходження навчально-технологічної практики

7 листопада 2017

Викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи для студентів третього курсу факультету соціальної та педагогічної освіти було проведено настановчу конференцію щодо проходження навчально-технологічної практики у загальноосвітніх школах.

Роєнко С. О., заступник декана з практики, зазначила, що навчально- технологічна практика – одна з найважливіших складових професійної підготовки майбутнього соціального педагога, що забезпечує поєднання системи теоретичних знань з їх практичною діяльністю, проводиться після вивчення основних нормативних та спеціальних дисциплін. Було з’ясовано основні завдання навчально–технологічної практики, серед яких: формування та вдосконалення професійно-педагогічних умінь, форм і методів соціально-педагогічної діяльності; поглиблення та закріплення теоретичних знань одержаних під час вивчення дисциплін; удосконалення вміння працювати з документацією; розвиток особистісних якостей майбутнього соціального педагога; розробка і впровадження соціально-педагогічних технологій у відповідності з індивідуальними особливостями учнів та соціальною ситуацією.

Полєхіна В. М.  акцентували увагу на вимогах щодо оформлення звітної документації та на необхідності дотримуватися правил техніки безпеки під час проходження навчально-технологічної практики.

Бажаємо студентам успіхів та творчої наснаги!