Кращі з кращих ФСПО-2019

26 квітня 2019

24 квітня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся один із найочікуваніших заходів року -концерт до Дня психолога-підбиття підсумків «Кращі з кращих ФСПО-2019». Цього року фестиваль став благодійним, ми збирали кошти Давидову Віктору, який бореться з важкою хворобою, запрошуємо усіх долучитися до доброї справи (5168 7423 5874 6398).

Традиційно нагороджували найталановитіших, найрозумніших, найактивніших студентів нашого факультету, які зуміли довести що бути студентом ФСПО це не лише відвідування пар, а в першу чергу це активна громадська позиція та  готовність завжди прийти на допомогу.

Щороку у нас з’являються нові зірки, які своїми вчинками доводять що вони найкращі.

Цього року 50 студентів будуть змагалися за титул Кращий студент ФСПО-2019 в наступних номінаціях.

Краща староста – Пуга Наталія

Краща група – Р.11

Кращий студент – Чупіна Катерина

Кращий студент-науковець – Калюженко Аліна, Будегай Вікторія

Кращий куратор – Войтовська Алла Іванівна, Підвальна Юлія Василівна

Кращий волонтер – Абдрахімов Максим

Кращий проект в межах табору «ДІЯ» – 22 група, Девілєнєва Вікторія

Іменний стипендіат імені Анни Іванівни Кагальняк – Цихоня Світлана, Варивода Андрій

Активіст факультету – Мельник   Дарина

Найактивніший студент-першокурсник – Блідар Аміна

Усі студенти поринули в атмосферу свята адже під час концерту виступали с вражаючими танцями, піснями, а також наших переможців вітав дитячий колектив «Крок вперед» , який подарував всім безмежну радість. А також всі присутні отримали невеличкі подарунки на згадку про фестиваль.

Цей фестиваль ще раз довів, що наші студенти найкращі, сподіваємось, що наступного року запаляться нові зірки та нові таланти.