Круглий стіл «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

25 травня 2018

18 травня 2018 року у рамках «Всеукраїнського фестивалю науки – 2018» Радою молодих вчених Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України був проведений круглий стіл «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи».

В обговоренні актуальних питань взяли активну участь члени Ради молодих учених факультету соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Левченко Наталія Володимирівна та аспірант, викладач-стажист кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Моргай Лілія Анатоліївна. Під час роботи круглого столу учасники працювали за такими напрями: сучасні тенденції науково-дослідницької діяльності молодих вчених у контексті формування національного інформаційного простору та розвитку української освіти й науки; джерелознавчий аспект дослідницької діяльності молодого науковця; міжнародний досвід для наукової молоді України; міжкультурна комунікація та соціокультурний дискурс; філософсько-культурологічні проблеми розвитку інформаційного суспільства; роль бібліотек в інформаційному забезпеченні наукових досліджень.