Кінолекторій на тему «Майдан. Революція Гідності»

21 лютого 2017

IMG_1061

Євромайдан став символом боротьби українців за світле майбутнє та власну свободу. Річниця розстрілу Майдану є нагадуванням для України про одну з найтрагічніших подій сучасної історії країни.

IMG_1062

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся кінолекторій на тему «Майдан. Революція Гідності», присвячений вшануванню пам’яті Героїв Майдану.

IMG_1063

У рамках заходів, приурочених до третьої річниці розстрілу Майдану спільно з університетом ІІІ віку при Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради взяли участь студенти факультету Ткачук Людмила та Девілєнєва Вікторія.

IMG_1064

Самовідданість героїв Майдану підтримує патріотичний дух нашого народу і переконує молоде покоління, що існують цінності дорожчі власного життя.