Лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Осадченко Інна Іванівна для адміністрації та екскурсоводів Національного дендрологічного парку «Софіївка»

12 лютого 2019

Для проведення лекційних занять вже стало традицією запрошення провідних науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини адміністрацією Національного дендрологічного парку «Софіївка». Цього року, як і три роки поспіль, лекцію провела доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Осадченко Інна Іванівна («Етичні стосунки між екскурсоводами», 9 лютого 2019 року).

Слухачі та адміністрація Національного дендрологічного парку «Софіївка» висловили щиру подяку за високий професійний рівень проведення вказаного заняття, бажаючи творчих успіхів та сподіваючись на подальшу співпрацю.