Лекція «Творчий учитель в реаліях сучасної школи»

22 січня 2020

6 січня 2020 року професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту факультету соціальної та психологічної освіти Осадченко Інна Іванівна,  відгукнувшись на запрошення директора Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №4 – Очеретяного Леоніда Миколайовича – виступила з темою «Творчий учитель в реаліях сучасної школи».

На лекції було розглянуто такі питання: підготовка майбутніх учителів в університеті до шкільних реалій; вплив реорганізації закладів освіти на її якість; роль сучасного вчителя як носія інформації (24 місце): реалії та       перспективи; дидактика закладів загальної середньої освіти на рівні сучасних вимог; життєва конкурентноздатність як результат навчання у школі; сучасні засоби мотивації учнів до навчання.

Дискусійним постало питання щодо молодого покоління вчителів, які йдуть на роботу до закладів освіти, не розуміючи, яка на них покладається відповідальність. Чималого обговорення набула також тема: який же має бути вчитель нового покоління у сучасному світі «дітей з гаджетами», і як при цьому запобігти професійному вигоранню?

Викладацький колектив отримав відповіді на питання, що так цікавили їх. У подальшому сподіваємось на активну співпрацю.