Літня практика у таборі відпочинку «Молода гвардія» м. Одеса

19 липня 2017

«Молода гвардія» ­­­­­­­­­­­– це український дитячий центр, який розташований у м. Одеса у парковій зоні відпочинку «Лузанівка» на березі Чорного моря. Вже багато років радує він юних мешканців, дарує їм незабутні зустрічі і яскраві враження, є безпечним та якісним місцем дитячого відпочинку в Україні.

Саме тут проходила практику студентка нашого факультету I  курсу 15 групи Бень Анастасія. Працювала вона у таборі 22 дні, тобто 1 зміну. Так, як табір ділиться на містечка, то Анастасія була вожатою у містечку «Сонячне», в якому перебувало на відпочинку 32 дитини. Тут вони грали в різні ігри, які були цікавими та повчальними, відвідували різні заклади та визначні місця, їздили на екскурсії, а також відпочивали на мальовничих берегах Чорного моря. Всі були задоволені роботою нашої студентки та в захваті від відпочинку.

Студентка 15 групи

Новак Анастасія