МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ГАРАНТІВ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

28 червня 2022

27 червня 2022 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося заключне засідання методичного семінару для гарантів освітніх програм у 2021–2022 навчальному році.

На семінарі було обговорено питання:

1. «Практики і перспективи провадження внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти на  рівні факультету»

Доповідач:

Кравченко О. О., доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти

1. «Про атестацію здобувачів вищої освіти за другим рівнем вищої освіти»

Шеленкова Н. Л., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології

1. «Про визнання результатів здобувачів вищої освіти, здобутих у неформальній освіті»

Доповідач:

Левченко Н. В., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

1. «Роль студентського самоврядування у внутрішній системі забезпечення якості вищої освіти»

Доповідач:

Чупіна К. О., доктор філософії, викладач кафедри психології, заступник декана з виховної роботи

У роботі семінару взяли участь: декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Оксана КРАВЧЕНКО; завідувачі кафедр; гаранти освітніх програм; заступники декана; студентське самоврядування.

Учасники семінару мали можливість обговорити важливі питання щодо провадження внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти на рівні факультету, про атестацію здобувачів вищої освіти та питання неформальної освіти, отримати відповіді на свої питання, обмінятися думками тощо.