Методи викладання дисципліни “Вступ до спеціальності “

21 жовтня 2021

20 жовтня 2021 року доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Моргай Л. А. провела практичне заняття із навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів І курсу р/11, з/11 та р/11 м  груп денної форми навчання.

Практичне заняття розпочалося вчасно, відповідно до розкладу занять. Заняття було проведено відповідно до робочої навчальної програми дисципліни «Вступ до спеціальності». Тема заняття: «Еволюція суспільної допомоги і соціальної роботи».  Вдало був проведений організаційний момент, поєднання теми з попереднім матеріалом.

План роботи складався із доповіді студентів по трьох питаннях, а саме: становлення соціальної роботи; фундатори професійної соціальної роботи; історія фахової соціальної роботи в Україні.

Під час заняття викладач вдало використовувала проблемні питання, які мотивували студентів до пошуку правильних  відповідей, навчали аналізувати факти, критично мислити. Викладач використовувала техніку зворотного зв’язку. Студенти мали можливість проводити паралелі із розвитком соціальної роботи у наш час.

По завершенні заняття були підведені підсумки та виставлені оцінки.

Практичне заняття було проведено на належному навчально-методичному рівні.