«МІС ФСПО – 2018» ВИЗНАЧЕНО

28 березня 2018

На  факультеті соціальної та психологічної освіти відбулось свято краси, чарівності, таланту, грації, свято вроди – конкурс «МІС ФСПО – 2018».

Протягом вечора нас вражали своєю чарівністю та вродою 12 красунь: найкрасивіших, найрозумніших, найталановитіших та найчарівніших дівчат.

Участь в конкурсі взяли 12 красунь  І-ІІІ курсів, серед яких: Ескіна Анастасія, Шамбора Катерина, Ткачук Людмила,Максимова Дар’я, Гусейнова Наталія, Дужій Ірина, Метка Анастасія, Ошовська Оксана, Буляндра Дар’я, Романова Єлизавета, Побережник Вікторія, Олійник Яна.

Оцінювали виступи конкурсанток високоповажне журі:

Поціновувач жіночої краси, голова профкому університету Хитрук Валентин Іванович

Кандидат психологічних наук – Ольховецький Сергій Миколайович

Григор Григорян – СПОНСОР заходу Блек Умань

Кандидат педагогічних наук – Гагарін Микола Іванович

Кожна з учасниць підкорювала серця журі та глядачів своєю ерудицією  та талантами, який найбільше  розкривали їх багатогранність та індивідуальність.

Кожна із дівчат намагалась показати себе як найкраще, проте журі визначили переможницю в кожній номінації.

Окрім титулів,  дівчата отримали подарунки від спонсорів.

Цього року титул міс ФСПО та міс глядацьких симпатій завоювала Буляндра Дар’я.

Вітаємо дівчат і бажаємо подальших успіхів та  перемог.