Найцікавіше… Або що чекає першокурсників окрім пар

29 серпня 2019

Привіт, сподіваємось Ви вже зібрали речі, адже ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами.

Протягом 1 тижня Вас очікують безліч нових знайомств та яскравих вражень, а тепер по черзі:

1. 30.08 збір о 14.00 в 401 аудиторії Вас чекає знайомство з кураторами та розподіл по групам, тренінги, квести, розклад(який ну дуже відрізняється від шкільного), обрання старости, і багато чого іншого.
  2. 31.08 о 10.00 Вас чекає надзвичайно важлива подія “Посвята в студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини”, після цього Ви можете з гордістю називати себе студентом.
  3. Ввечері ми матимемо змогу подивитися на найкрасивіші точки міста та зробити круті селфі.
  4. 1.09 ми з Вами йдемо в невеличкий похід, який Вам запам’ятається купою сміху, конкурсів, подарунків а також багаттям та гітарою.

А далі буде ще цікавіше, але про це дізнаєтесь трохи згодом..☺
З нетерпінням чекаємо зустрічі