Настановча конференція з навчально-технологічної практики для студентів ІІІ курсу

4 квітня 2017

30 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась настановча конференція з навчально-технологічної практики для студентів ІІІ курсу, напряму підготовки: «Практична психологія».

Доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, заступник декана з практичної підготовки Роєнко Світлана Олександрівна наголосила на важливості навчальної практики, ознайомила студентів з особливостями організації та термінами проходження практики. Також Світлана Олександрівна повідомила студентам мету та завдання практики, вимоги щодо звітної документації.

На конференції студенти мали змогу познайомитися зі своїми груповими керівниками-методистами, які впродовж практики будуть надавати групові та індивідуальні консультації студентам.

Також на заході був проведений інструктаж з техніки безпеки та правилами поведінки на практиці.

Бажаємо студентам під час даної практики отримати цінний досвід для їхньої майбутньої професійної діяльності.