Настановча конференція з практики для студентів І курсу

5 березня 2021

2 березня 2021 року відбулась настановча конференція з практики для студентів І курсу спеціальностей: 231 Соціальна робота, 053 Психологія та 232 Соціальне забезпечення.

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кафедри психології, які виконуватимуть функції групових керівників.

Студентів було ознайомлено з програмою навчальної: ознайомчої практики.

У роботі конференції на платформі Zoom заступник декана з практики Роєнко С. О. та викладач кафедри психології Філатова Т. С. ознайомили студентів з термінами проходження практики, завданнями, які необхідно виконати. Були озвучені вимоги до оформлення звітної документації, процедуру її подання на перевірку груповими керівникам та особливості проведення захисту практики. Використання презентації сприяло унаочненню матеріалу та кращому сприйняттю інформації.