Настановча конференція з практики

5 квітня 2016

0fOU1eQmcYg

30 березня 2016 року для студентів 3 курсу, які навчаються за напрямом підготовки: Практична психологія, відбулась настанова конференція з навчально-технологічної практики.

Роєнко С. О.,  заступник декана з організації практичної підготовки, к. пед. н, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ознайомила студентів з термінами та особливостями проходження навчально-технологічної практики Вона також наголосила на необхідності дотримуватися техніки безпеки під час проходження практики.

Із завданнями, визначеними програмою практики, та вимогами, що висуваються до оформлення звітної документації, ознайомили студентів к психол. н. доцент кафедри психології Ольховецький С. М. та викладач кафедри психології Боднар В. І.

vmnXBe2s27Y

Бажаємо студентам вдало виконати завдання, передбачені програмою практики, та удосконалити свою професійну майстерність!!!