Настановча конференція з практики

24 листопада 2020

19 листопада 2020 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась настановча конференція з практики для студентів 4 курсу та І курсу (магістрів) заочної форми навчання.

В роботі конференції на платформі Zoom заступник декана з практики Роєнко С. О. ознайомила студентів з термінами проходження різних видів практик (виробнича, управлінська, науково-дослідницька, виробнича із спеціальності, виробнича: діагностично-психокорекційна), завданнями, які необхідно виконати та переліком документації, що подається груповим керівникам з практики.

Обговорення програми практики в чаті, особливостей її проходження та вимог до оформлення документації засвідчили жвавий інтерес студентів до даного виду діяльності.