Настановча конференція щодо ознайомлюючої практики для студентів-психологів I курсу

14 березня 2018

12 березня відбулась настановча конференція щодо ознайомлюючої практики для студентів-психологів I курсу. На настановній конференції були присутні доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, заступник декана з практичної підготовки Роєнко Світлана Олександрівна та групові керівники-методисти, викладачі кафедри психології  Міщенко М. С., Андрусик О. А. та Іващенко О. А.

Світлана Олександрівна розповіла студентам-першокурсникам про необхідність проходження практики, ознайомила з технікою безпеки та правилами поведінки.

Метою навчальної професійної-орієнтованої практики є формування професійної позиції психолога, стилю поведінки, світогляду, професійної етики; аналіз та вивчення особливостей роботи психолога в установах різного типу.

Для студентів-першокурсників це перша практика і ми бажаємо їм пройти її з користю та задоволенням!