І фестиваль “Інсценізація казок В. О. Сухомлинського”

«Людина лише тоді людина, коли вона людству друг» – ці слова якнайкраще підходять, коли мова йде про В. О. Сухомлинського. Його називають великим діячем освіти, якому були властиві подвижництво, повна самовіддача, благородство.

Сільський учитель і оригінальний теоретик педагогіки, талановитий директор школи, автор сотень віршованих і прозаїчних мініатюр, дуже скромна і сором’язлива людина і безстрашний, яскравий полеміст і публіцист – такою цілісною натурою постає перед нами В. О. Сухомлинський.

Принципи і методи виховання людини В. О. Сухомлинський розробляв протягом усього життя. Рано відчувши вчительське покликання, він присвятив школі майже 35 років життя, раз і назавжди віддавши своє серце дітям.

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти разом з вихованцями освітніх закладів міста Умань (ЗОШ № 1 імені Пушкіна, школи-гімназії № 2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 11 імені Бажана, ЗОШ № 14, Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей)взяли участь у театралізованому показі казок великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

Глядачі мали змогу віднайти глибокий зміст виховання доброти, поваги, бережливості, толерантності, мудрості, працьовитості у казках великого педагога: «Горбатенька дівчинка», «Який слід повинна залишити людина?», «Золоте зернятко істини», «Камінь», «Добре слово», «Зайчик і місяць», «Маківка і джміль», «Важко бути людиною», «Акація і бджола».

Є надія, що на факультеті соціальної та психологічної освіти такі творчі зустрічі стануть доброю традицією.