Школа передового досвіду «Школа соціальних знань»

Керівник центру: кандидат педагогічних наук, доцент

Бондаренко Галина Василівна

e-mail: bondarenkohv@gmail.com

Мета школи – підвищення ефективності надання соціальних послуг, забезпечення висококваліфікованого соціального захисту та підтримки малозахищених верств населення, упровадження інноваційних технологій якісної підготовки фахівців соціальної роботи, створення системи комплексної взаємодії відповідних спеціалістів для організації соціального обслуговування заради підвищення якості життя людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Серед ключових завдань Школи передового досвіду «Школа соціальних знань» можна виділити:

• Забезпечення якісної підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери, які здобувають освіту на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за напрямами «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота» та «Практична психологія» (п. 2.2 Положення про діяльність школи передового досвіду «школа соціальних знань» управління праці та соціального захисту населення уманської міської ради та уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини);
  • Впровадження передового досвіду, накопиченого у галузі соціальної роботи як на теоретичному, так і на практичному рівні, шляхом запрошення до читання лекційних занять провідних вітчизняних та зарубіжних вчених, видатних практиків соціальної сфери, психологів, юристів, представників державної влади та громадських організацій тощо (п. 2.4 Положення про діяльність школи передового досвіду «школа соціальних знань» управління праці та соціального захисту населення уманської міської ради та уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Звіт за 2019 рік

Звіт за 2020 рік