Навчання або стажування до закладів вищої освіти Словацької Республіки

Українських студентів, аспірантів та викладачів вишів запрошують на навчання або стажування до закладів вищої освіти Словацької Республіки. Вони зможуть безкоштовно навчатися, отримувати стипендію у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів, а також проживати у гуртожитках.

Заявки прийматимуться до 10 квітня 2020 року.

У 2020-2021 навчальному році словацька сторона зможе прийняти:

–       до 5 студентів на часткове навчання терміном до 10 місяців;

–       до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю “Словацька мова” терміном до 5 місяців;

–       до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;

–       5 осіб на літню школу з вивчення словацької мови та культури (Stadia Academeca Slovaca).

За потреби складником навчання буде мовна підготовка.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнену аплікаційну форму та інші документи) в електронному та паперовому форматах у 2-х примірниках.

Поштова адреса: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Головне управління міжнародного співробітництва

В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020”.

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яка є за посиланням, де також розміщена докладна інформація про умови участі у стипендійній програмі.