НАУКОВИЙ ПІКНІК РАДИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ФСПО

8 листопада 2016

1

Одне з чергових засідань ради молодих науковців ФСПО відбулося у вигляді «Наукового пікніка».

Наукові пікніки – це новий формат популяризації науки серед студентської та учнівської молоді.

Ідея започаткувати наукові пікніки, коли люди у невимушеній формі знайомляться з наукою просто неба, з’явилася 17 років тому у Польщі, а наші молоді перспективні науковці  вирішили перенести цю ідею й у свою країну.

2

В рамках «Наукового пікніка» членами ради молодих науковців був проведений тренінг Вдосконалення професійної майстерності молодого викладача».

До проведення пікніка були залучені викладачі кафедр  соціальної педагогіки та соціальної роботи, педагогіки та освітнього менеджменту і психології, складена програма, підібрані експерименти, запрошені гості.

3

І викладачів, і в студентів захід викликав добрі та позитивні емоції. Адже те, що вони побачили і почули на «Науковому пікніку», поповнить їх багаж знань у різних сферах, у тому числі й з соціальної роботи та практичної психології.