НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР, ПРИСВЯЧЕНИЙ КОСТЯНТИНУ МИКОЛАЙОВИЧУ ВЕНТЦЕЛЮ (1857-1947 рр.)

14 травня 2019

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся науково-практичний семінар «Соціально-педагогічні ідеї у творчій спадщині Костянтина Миколайовича Вентцеля (1857-1947 рр.)».

Учасники семінару, студенти факультету, підготували цікаві доповіді: «Життєвий та творчий шлях К. Вентцеля», «Основні ідеї та принципи концепції вільного виховання К. Вентцеля», «К. Вентцель – автор закладу експериментального типу «Будинок вільної дитини» (1906‒1909 рр.)», «Головні умови реалізації ідей вільного виховання у поглядах К. Вентцеля», «Захист прав дітей як провідний напрям діяльності педагога», «Теоретичні підходи вченого до питань морального виховання особистості».