НА ФАКУЛЬТЕТІ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ ПРОЙШОВ II ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗІ «ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ»

23 березня 2016

Конкурс наукових роб1т

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» від  13.10.2015 р №1079 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини визначено базовим вищим навчальним закладом освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».

17 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася підсумкова науково-практична конференція, у якій брали участь представники 15 вищих навчальних закладів з усієї України: (Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет», Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Херсонського державного університету, Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Національного університету цивільного захисту України, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Хмельницького національного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Української інженерно-педагогічної академії, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна).

1

Організатором конкурсу стала кафедра педагогіки та освітнього менеджменту на чолі з доктором педагогічних наук, професором Олександром Коберником.

DSC_6373

На конкурс надійшло 65  наукових робіт (73 студентів-авторів, 69 наукових керівників)  з 38 вищих навчальних закладів України.

DSC_2259

DSC_2240

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська та Олександр Коберник вручили дипломи переможцям.

DSC_6433

Дипломом І ступеня нагороджено: Кисель Вікторію Геннадіївну – студентку Східноєвропейського університету імені Лесі Українки (науковий керівник – Вітюк Валентина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент).

3

Серед дипломантів і наші студенти. Дипломом ІІ ступеня нагороджено Юлію Маслюченко (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Ткачук). Диплом ІІІ ступеня отримав Віктор Кривохата (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Наталка Дудник).

7

Вітаємо переможців та їх наукових керівників, бажаємо невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків на науковій ниві!