На ФСПО відбувся семінар-тренінг «Не дай себе продати!» в рамках профілактики торгівлі людьми

16 березня 2017

1

На ФСПО відбувся перший семінар-тренінг в рамках профілактики торгівлі людьми для студентів першого курсу. Ведучими семінару виступили: практикуючий психолог, представник благодійного фонду «Воля» Аня Якименко та доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Майя Перфільєва.

DSC_0181

DSC_0192

Актуальна тема, яка не має права бути знеціненою, адже стосується кожного/кожної з нас. Один із найпоширеніших міфів про торгівлю людьми «ЦЕ НЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ ЗІ МНОЮ» – помилкова позиція, яка може привести до трагічних наслідків.

DSC_0199

Ми всі маємо знати, як застрахувати себе від ситуацій зазіхання на наші свободу, ресурси, сили, здоров’я та право вибору. А також пам’ятати – є місця, які можуть допомогти та підтримати, якщо така ситуація сталося з вами чи з кимось із вашого оточення.

DSC_0202

НОМЕР ТЕЛЕФОНУ – 527!

Давайте не будемо замовчувати те, про що варто говорити!

САЙТ, ДЕ ВИ ЗМОЖЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: www.stoptrafficking.org.ua