Нещодавно була проведена гостьова лекція за темою: «Соціальна та соціально-педагогічна робота з наркозалежною молоддю»

3 березня 2021

На факультеті соціальної  та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини продовжує проект кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи спільно з кафедрою соціальної роботи та соціальної педагогіки КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія». У межах співпраці започатковано проведення гостьових лекцій науково-педагогічними працівниками обох закладів вищої освіти.

Нещодавно була проведена гостьова лекція за темою: «Соціальна та соціально-педагогічна робота з наркозалежною молоддю». Лекторка: Чернецька Юлія Іванівна –  докторка педагогічних наук, професорка. Форма проведення: дистанційна.

Мета заходу: Підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти щодо особливостей соціальної та соціально-педагогічної роботи з наркозалежною молоддю. Основних методів роботи з такою категорією населення.

Учасники: магістри /-ки, аспіранти /-ки факультету соціальної та психологічної освіти.

До наступних зустрічей!