Обласний конкурс студентських та учнівських наукових робіт «Сім’я від А до Я»

10 вересня 2019

Оголошується проведення Обласного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт «Сім’я від А до Я» у номінаціях:

• наукові роботи;
  • соціальні проекти (реалізовані чи спроектовані);
  • соціальні реклами (друкована, фото чи відео).

В конкурсі оцінюється актуальність, якість і доступність викладеного матеріалу, реалістичність, креативність, інноваційність, самостійність, відповідність тематики, глибина результатів дослідження.

Обласний конкурс проводиться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради.

До участі запрошується учні закладів повної загальної середньої освіти та студентів закладів вищої освіти усіх рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування. Кількість обраних для участі номінацій необмежена, подання робіт до 30 жовтня 2019 року.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/M3LRaMKS6Ctrb3QN7