Ознайомча лекція про СНТ для студентів І курсу

7 вересня 2017

Науковий пошук сьогодні стає необхідним компонентом формування високоосвіченого фахівця, невід’ємною умовою інтеграції України в Європейський освітній простір. Адже, основним завданням навчання у вищій школі є не просто передача знань, а створення сприятливих умов для їх творчого переосмислення, що є підґрунтям для зародження нових ідей.

З метою залучення студентів факультету до наукової роботи 6 вересня відбулась ознайомча лекція про діяльність СНТ факультету для студентів І курсу. Представила звіт про роботу товариства  голова – Антоніна Кокоша.

Студентів познайомили із структурою товариства, основними формами та методами роботи.

До уваги студентів було запропоновано переглянути фотозвіт роботи товариства за 2016-2017 н.р.

Аудиторії було представлено план роботи СНТ на 2017-2018 н.р.

Першокурсників запросили стати учасниками СНТ, розповівши про переваги студентської наукової роботи.

На сьогодні СНТ ФСПО є не лише студентською науковою організацією. Тут кожен студент може самореалізувати себе, в першу чергу,  як особистість, проявити свої найкращі розумові здібності. Для цього університет створив найбільш сприятливі умови.

Також було оголошено про те, що засідання СНТ відбуватимуться щопонеділка о 15.50 в 232 ауд., які можуть відвідувати всі бажаючі.

План заходів СНТ 2017-2018 н.р.