Перегляд фільму до Дня поширення інформації про аутизм

12 квітня 2016

2Tdf7qkQnzw

07.04.20 16 Студентське наукове товариство спільно з Центром соціальної та освітньої інтеграції “Без бар’єрів” організувало перегляд фільму до Дня поширення інформації про аутизм. Вступне слово виголосила Перфільєва Майя Володимирівна, вона розповіла деяку загальну інформацію про аутизм – захворювання, що проявляться в специфічних розладах розумової діяльності – порушенні діяльності емоційної сфери зі збереженням інтелектуальної складової мислення.

2MqZEjv-eGE

Студентам був запропонований глибокий психологічний фільм з повчальною історією, який вони з цікавістю переглянули.
В кінці кожен мав можливість виголосити свою думку, дійшли висновку що потрібно розвивати в собі красу душі, волі, співпереживання та добра, йти до поставленої мети, не дивлячись ні на що. Ми щиро вдячні тим, хто долучився до перегляду.

I27eAJt9l0Y