Перші збори зі студентами І курсу

1 вересня 2017

30 серпня на факультеті соціальної та психологічної освіти були проведені перші збори для студентів І курсу. Процесі роботи першокурсники були ознайомлені зі структурою та керівництвом  університету та факультету.

З вітальним словом звернулася до батьків та студентів декан факультету О.О. Кравченко, яка у своєму виступі проаналізувала особливості процесу адаптації до нових умов навчання у ВНЗ.

Заступник декана з виховної роботи  познайомила  студентів з тонкощами навчально-виховного процесу на факультеті. Розповіла про конкурси та різноманітні заходи, які проводяться на факультеті. Закликала студентів обрати, той напрямок студентського життя, який найбільше їм подобається та активно долучатись до цікавого та насиченого студентського життя.

Заступник декана з навчальної роботи детальніше розповіла про особливості кредитно-трансферної системи навчання та Болонського процесу, проведення семінарських та лекційних занять.