Перші події для студентів першого курсу

10 серпня 2019

Першокурсник настав твій день, Ти вже дочекався списків зарахованих на навчання а тепер думаєш що робити далі та що тебе очікує?⠀
Ми вітаємо тебе в родині @fspo_udpu, та з нетерпінням чекаємо зустрічі з кожним з Вас, адже попереду ще стільки яскравих подій, які Ви запам’ятаєте на все життя.

• Знайомство зі своїми одногрупниками та студкураторами. Неформальні душевні посиденьки, щоб ближче познайомитися один із одним.
  • Традиційний похід в ліс, де збираються всі-всі першокурсники. Для тебе приготують різноманітні конкурси, яскраві виступи, смаколики й ще багато чого, що слід побачити на власні очі .
  • Посвята – суперважливий захід, на якому ти відчуєш себе студентом.
  • Знайомство з історією та найкрасивішими місцями Умані.

А далі – найкраще: перші вступні лекції, семінари, нові знайомства та інші цікаві події, з якими ніколи не сумно