ПЛАН ЗАХОДІВ В УДПУ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада 2017

20 листопада

Інформаційна хвилинка «Герої серед нас» (читальний зал №2, бібліотека)

21 листопада

12.50 – Тематичний перформанс (корпус №3, вестибюль І поверху, факультет мистецтв)

12.50 – Кінолекторій «День гідності» (корпус №3, 401 ауд., факультет соціальної та психологічної освіти)

12.50 – Студентський круглий стіл “Перелом свідомості” (корпус №3, 401 ауд., історичний факультет)

13.00 – Бесіда «Небо падає: Устим Голоднюк як втілення всіх Героїв Небесної сотні» (корпус №3, 313 ауд., факультет української філології, Павленко М. С.)

14.00 – Кураторська година на тему «Воїни світла» (корпус №3, 324 ауд., факультет української філології, Хлистун І.В.)

14.20 – Тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!» (корпус №2, 310 ауд., факультет професійної та технологічної освіти)

14.30 – Виховний захід «Україна – країна нескорених!» (корпус №3, 109 ауд., факультет початкової освіти)

16.00 – Круглий стіл «Революції, що змінили нас» (корпус №3, 311 ауд., факультет української філології, студрада)

Вечір-реквієм “Перелом свідомості” (корпус №3, історичний факультет)