Призентація гендерного Центру для першокурсників

14 вересня 2017

Для студентів-першокурсників було проведено лекцію-бесіду про особливості діяльності гендерного Центру УДПУ імені Павла Тичини.

Із вступним словом виступила декан факультету Кравченко О. О. Де наголосила на продуктивній роботі Центру та запросила бажаючих стати дослідниками та дослідницями гендеру.

Войтовська А. І., координатора Центру, розповіла про поняття «гендер» та його чинники, гендерний розріз історії, прояви гендерної нерівності в Україні, гендерно-орієнтоване бюджетування, формування у молоді гендерних стереотипів.

Студентство включилось в активну бесіду про представників ЛГБТ-спільноти та дискусію про рівність чоловіків та жінок на побутовому рівні.

Після лекції першокурсники ще довго були під враженнями та обговорювали гендерні проблеми.