Проведена настановча зустріч по практиці для студентів І курсу спеціальності: 053 Психологія

6 березня 2020

Нещодавно була проведена настановча зустріч по практиці для студентів І курсу спеціальності: 053 Психологія. Студентів було ознайомлено з програмою навчальної: ознайомчої практики.

Практика орієнтована на самостійне пізнання студентом психічних процесів і явищ особистості. Вона забезпечує зв’язок між теоретичною підготовкою майбутніх психологів та їх практичним професійним становленням в напрямі  формування відповідних вмінь.

Навчальна: ознайомча практика спрямована на знайомство зі структурою навчальних закладів усіх рівнів, центрів психологічної допомоги, психодіагностичних центрів, центрів психологічної реабілітації, центрів профорієнтації, комерційних організацій та інших установах, де є психологічна служба, психологічна лабораторія або кабінет психолога. Вона є важливим етапом підготовки фахівців спеціальності та набуття досвіду самостійної роботи.