Проведено виховний захід «Планета у нас одна – бережімо її!»

7 листопада 2019

«Планета у нас одна – бережімо її!» – саме така тема була виховного заходу для студентів факультету соціальної та психологічної освіти.

Метою заходу було ознайомити студентів з цікавинками безмежної природи, розвивати у студентів почуття громадськості бережливості, усвідомлення необхідності раціонального господарювання, виховувати екологічну культуру, бережливе ставлення до природи і всього живого.

На виховний захід було запрошено еко-активістку та учасницю програми «Державотворець» – Аліну Золотухіну.

Еко-активістка розповідала студентами про стан навколишнього середовища, найгостріші проблеми нашої планети та шляхи їх вирішення,

Після обговорення Аліна Золотухіна провела розіграш подарунків від ЖК «Греків Ліс», які були виготовлені з еко-матеріалів, вигравали найактивніші студенти.

Для того, щоб студенти краще закріпили здобуту інформацію, їх було поділено на дві команди для виконання завдання – намалювати плакат на екологічну тему та презентувати його.

Студенти отримали масу позитивних емоцій та здобули нові знання під час заходу.

Молодіжний центр «START»

Гендерний центр