Професор Тетяна Дмитрівна Кочубей отримала медаль Академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.»

16 травня 2018

Тетяна Дмитрівна Кочубей, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи отримала найвищу освітянську нагороду, що має статус державної — медаль Костянтина Ушинського.

Колектив факультету соціальної та психологічної освіти вітає Тетяну Дмитрівну з відзначенням її наукових та методичних здобутків медаллю Академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.» (наказ №16к від 19 квітня 2018 р.). Цим знаком нагороджуються педагоги, вчені, організатори освіти України, громадські діячі, політики та інші за значні досягнення в галузі педагогічної і психологічної наук, особистий внесок у розвиток української освіти.

Бажаємо творчої наснаги та подальших звершень.