Підготовка студентів 3 курсу до практики

18 лютого 2020

Минулого тижня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась настановча конференція для здобувачів вищої освіти 33, 34 та 35 груп. Роєнко С. О., заступник декана з практичної підготовки студентів, поінформувала студентів щодо термінів проходження практики, основних вимог та завдань, особливостей оформлення звітної документації.

У роботі конференції взяли участь керівники практики Козак О. Ю., Міщенко М. С., Шеленкова Н. Л., які детальніше ознайомили з програмою виробничої: соціально-психологічної практики, зокрема з її особливостями, спільно з студентами визначили ряд індивідуальних завдань, які необхідно виконати, та роз’яснили особливості роботи психолога в закладах освіти.

Керівників практики наголосили на важливості практичної підготовки майбутніх психологів та підкреслили, що проходження практики – це не тільки можливість отримати практичні знання, а й працевлаштуватись за фахом.