«Свято до дня святого Миколая»

28 грудня 2017

21.12.2017 року на базі Уманської дитячої міської лікарні спільно з Благодійним фондом “Воля”, а також волонтерами з Уманського державного педагогічного університету та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу було проведено для соціально вразливої категорії дітей «Свято до дня святого Миколая».

Дітки мали змогу провести весело час,а також отримати подаруночки,які на передодні замовили в письмовому вигляді нашому Миколайчику. Немає нічого кращого бачити усміхнені та щасливі обличчя діток.

Висловлюємо велику подяку благодійному фонду “Воля” за запрошення сумісно в проведенні данного заходу,а також студентам Уманського державного педагогічного університету за втілення задумки в реальність!!!
Ми робимо добру справу!!!