Студенти-волонтери ССПС проводили змагання в центрі соціальної та психологічної реабілітації

22 жовтня 2019

Волонтери ССПС знову завітали до своїх друзів у міжрегіональний центр соціальної та психологічної реабілітації  аби відсвяткувати день Козацтв та день українського захисника. Цього разу студенти-волонтери проводили змагання між маленькими козачатами та козачками. Всі дійства супроводжувалися музикою, забавами, підтримкою за перемогу та дзвінким сміхом. Також всі спробували себе в ролі вершників та показали свою спритність та кмітливість. За традицією по завершенню  змаганнь наші маленькі козачата, як справжні сильні воїни перетягували канат. Переможцям було вручено похвальні грамоти за зайняте 1 та 2 місця відповідно. Всі залишилися задоволені, повні бурхливих емоцій, також наші маленькі друзі запрошували нас знову до себе.

Отож, до нових зустрічей!