Студенти магістратури отримали завдання з практики

7 лютого 2019

На факультеті соціальної та психологічної освіти 6 лютого 2019 р. для студентів, які здобувають освітній ступінь «магістр», відбулася настановча конференція з практики.

Практика магістрантів спрямована на поглиблення та закріплення теоретичних знань з усіх дисциплін навчального плану та здійснення підбору матеріалу для виконання кваліфікаційного дослідження.

Керівники практики ознайомили студентів із змістом та завданнями кожного змістового модулю практики. Вони зазначили, що магістранти зобов’язані вести індивідуальну документацію, яка по завершенню проходження практики подається на перевірку керівнику. Значна увага була приділена висвітленню вимог, що висуваються до оформлення матеріалів практики. Під час конференції студентів також ознайомили з критеріями оцінювання практики та процедурою захисту практики. Наголошено було на необхідності дотримуватися правил з техніки безпеки.

Бажаємо студентам творчої наснаги для належного виконання завдань практики.