СТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ВИРУШИЛИ НА ПРАКТИКУ

10 червня 2019

3 червня відбулася чергова зустріч студентів І курсу факультету соціальної та психологічної освіти з представниками управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Студенти ще раз були проінформовані про умови проходження практики в рамках роботи Центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Баворгай». Роєнко С. О., заступник декана з практичної підготовки студентів, дала методичні рекомендації щодо роботи з дітьми різновікової категорії. Також студенти були ознайомленні з вимогами подання звітності про пророблену роботу.

Швед О. П., координатор від управління праці та соціального захисту населення, довела до відома студентів, що в літній період працюватиме 10 прибудинковіх майданчиків. Студенти відповідно до власних уподобань об’єдналися в пари та визначилися з мікрорайоном, де будуть проходити практику.

По завершенню зустрічі першокурсники вирушили на практику.

Бажаємо студентам максимально проявити організаторські здібності, вміння налагоджувати контакт з дітьми та творчої наснаги!