Студенти провели вікторину “Вірю/не вірю”

18 жовтня 2019

Розселив Господь людей по всьому світу і кожному народові дав землю. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист – це найперший обов’язок народів.

Для українців такою землею є Україна. Вона полита потом і кров’ю сотень поколінь, їхніх працелюбних і героїчних предків. Шануймо героїчну історію нашого великого народу.

14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Крім того, ще 14 жовтня відзначають День захисника України – з 2015 року є державним святом і неробочим днем.

З цього приводу на факультеті соціальної та психологічної освіти студенти провели вікторину “Вірю/не вірю”, до якої долучилися всі охочі. Кожному було задано по 3 твердження з часів козаччини, на яке учасник відповідав «Вірю», або «Не вірю», в результаті кожен отримав солодкий подарунок з щасливим передбаченням!