Студенти ФСПО в ході ознайомчої практики відвідали «Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами»

20 жовтня 2017

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти в ході ознайомчої практики відвідали «Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами».

В закладі створено спеціальні умови для осіб даної категорії: комп’ютерний клас, тенісний зал, спортзал, а також кімнати для гри в шахи, шашки та інші настільні ігри.

Комплекс забезпечений потужним обладнанням для поліпшення здоров’я та загального самопочуття людей.

Студенти цікавилися й історією закладу, з якою ознайомила студентів одна із працівниць. Вона розповіла про те, як розвивався комплекс, хто допомагав у покращенні умов проживання людей та які плани на майбутнє будують працівники закладу.

Люди, що проживають на території даного закладу, займаються співами, відвідують різноманітні заняття, проводять вечорниці, круглі столи, концерти.

Загалом, студенти дізнались багато цікавого та корисного про цей заклад, а також засвоїли нові знання, які неодмінно стануть у нагоді в ході їх подальшої навчальної та професійної діяльності.