Відгуки випускників

Валентина Бородієнко

Я, Бородієнко Валентина Володимирівна, у 2019 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямом підготовки «Соціальна підготовка. Фізичне виховання».

З перших днів навчання на нашому факультеті було зрозуміло, що ми одна велика родина, де тебе завжди підтримають та дадуть гарну пораду. А згадавши наші пари, посмішка сама з’являється на обличчі, що свідчить про те, що час було використано не даремно. Пари проходили легко, не вимушено та цікаво. Викладачі завжди давали можливість «показати» себе та вислуховували думку кожного як на лекційних, так і на практичних заняттях. Значним плюсом нашого навчання було те, що матеріал, який подавали викладачі був легким, інноваційним та доступним, що давало змогу нам студентам отримати широкий спектор знань.

Під час практичної діяльності, я зрозуміла, що знання які я отримала під час навчання, дають мені можливість професійно виконувати поставлені завдання, а спілкування та робота з різними віковими категоріями дітей проходило на професійному рівні, що зазначали керівники закладів.

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті . Я можу впевнено сказати, що чотири роки навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти, стали найкращими та найяскравішими для мене.

Тому нашому факультету я бажаю студентів які завжди гордо підійматимуть голову коли почують назву свого рідного факультету!

З повагою, Валентина Бородієнко


Лейла Гасанова

Я, Гасанова Лейла Ілгарівна, у 2017 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула ступінь  вищої освіти – Магістр за спеціальністю «231 Соціальна педагогіка» освітня кваліфікація «Викладач соціальної педагогіки. Практичний психолог».

Навчання в університеті – це час, коли тебе переповнюють яскраві, різноманітні емоції та почуття. Студентське життя в нашому ВУЗі  – це не лише лекції, практики, а й цікаві знайомства, творчість, дружній відпочинок.

В нашому університеті працюють чудові викладачі, заняття в яких проходять цікаво, інформативно, доступно. Кожен викладач закоханий у свою справу і це відчувається одразу, адже  педагоги уміло співпрацюють з кожним студентом, добираючи найліпші для тебе методики і методи.

Написання магістерської роботи – це, науковий процес, який лякає студентів, я не була винятком, але завдяки  своєму науковому керівнику та його підтримки ми сформували тему, мету, завдання, обирали влучні методи та форми роботи. Обґрунтовували теоретичну та практичну частини магістерської. Тому цей процес став для мене цікавим та повчальним одночасно. Як висновок, я змогла  поглибити своє розуміння щодо обраної мною теми дослідження.

Закінчивши університет, я швидко відшукала професію за спеціальністю. Відтоді, займаю посаду практичного психолога у школі. Теоретичні знання, які я отримала під час проходження виробничої практики стали фундаментом під час реалізації себе у професії.

Викладачі університету, завжди наголошували, про необхідність підвищувати свої знання, вміння, тому працюючи практичним психологом я продовжую підвищувати свою кваліфікацію. У 2019 році  знову вступила в УДПУ ім. П. Тичити на факультет соціальної та психологічної освіти, за спеціальністю «053 Психологія», оскільки бачу своє майбутнє саме в професії психолога і хочу розвиватися в цьому напрямку.

Факультет соціальної та психологічної освіти – це родина в яку завжди хочеться повернутися, в якій тобі завжди раді. Я щаслива, що обираючи ВУЗ в якому буду навчатися, зупинилась на Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, адже це навчальний заклад  в якому випускають  гідних  фахівців своєї справи.

З повагою, Лейла Гасанова


Анастасія Єскіна

Я, Єскіна Анастасія Олександрівна, у 2019 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямом підготовки «Психологія».

Під час навчання на факультеті, мені вдалося удосконалити свої комунікаційні, організаційні навички, відкрити в собі деяку впевненість у своїх силах, здійснити дитячу мрію, та пересилити внутрішні страхи. Завдяки теоретичній наповненості курсу опанувала основи психодіагностики, психодрами, психології сім’ї та багато інших корисних для моєї майбутньої професії предметів.

Практична діяльність у школі, під час практики, була досить пізнавальна. Завдяки їй я що можу оперувати положеннями нормативних актів щодо вирішення практичних проблем, пов’язаних із сім’єю, особистістю. Окрім того, що даний вид діяльності в школі допоміг закріпити теоретичні знання та застосувати їх на практиці, навчив мене находити рішення проблематичних ситуацій в найкоротший термін.

З першого тижня мого навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти, мене покорили викладачі. Своїм вмінням підносити матеріал, цікаво та доступно вести семінарські заняття, після яких виходиш з відчуттям того, що ти дізнався щось нове, а саме головне – корисне, для себе.

Студентське життя дарує нові краски у сірі будні, та не дає засумувати навіть на хвилину. Саме студентське самоврядування подарувало мені можливість заспівати на сцені, вдосконалити мої танцювальні навички та спробувати себе в якості ведучої, як на розважальних, так і офіційних заходах.

Дуже вдячна нашим викладачам, студентській раді та декану. Адже, як на мене, керівництво – це те від чого залежить розвиток факультету та можливості розвитку самого студента.

Наразі, планую готуватися до вступних випробувань до магістратури.

Та мою надію, що наступні півтора роки будуть такі ж наповнені та цікаві для мене, як для майбутнього психолога, та творчої особистості. Обожнюю свій факультет та бажаю йому нових яскравих кадрів (студентів), з якими можна буде потім працювати.

З найкращими побажаннями, Анастасія Єскіна


Віолетта Загоруйко

Я, Загоруйко Віолетта Анатоліївна, навчаюся в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти та здобуваю ступінь вищої освіти «магістр» за спеціальністю «231 Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціально-психологічна реабілітація».

Після закінчення четвертого курсу і здобуття ступеня «бакалавр» не виникало жодних сумніві щодо вступу до магістратури. Я впевнено вирішила, що це буде саме рідний факультет, саме рідна спеціальність.

Під час навчання на факультеті постійно опановувала теоретичні та практичні знання соціально-педагогічного, психолого-педагогічного, соціально-профільного циклу. Важливу роль у цьому відіграють викладачі, які допомагають з легкістю зрозуміти матеріал, пояснюють незрозуміле, вчать висловлювати власну думку та скеровують у правильне русло.

Важливим етапом для мене зараз є написання магістерської роботи. Попереду ще багато зусиль, адже потрібно проаналізувати безліч літератури, обрати методи дослідження, виявити фактори досягнення соціального благополуччя задля реалізації завдань щодо вирішення проблеми обдарованості у студентської молоді з інвалідністю. Саме таку тему для дослідження ми обрали разом з науковим керівником.

Факультет допоміг мені не тільки у виборі майбутньої професії, а й у реалізації себе як особистості. Адже студентське життя таке цікаве та яскраве, наповнене незабутніми моментами. А рідний факультет дає змогу проявити себе не тільки в навчанні, а й у творчості.

Тепер я розумію, що професія соціального працівника є дуже важливою в наш час. І я рада, що обрала саме цей напрям у житті.

На даний момент паралельно навчанню працюю лаборантом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Для мене це є причиною для гордості, тому що за роки навчання факультет став для мене рідною домівкою, де завжди допоможуть і підтримають.

Хотілося б завершити такими словами:

… Тобі присвячую ось ці прості рядки,

Безмежно вдячна за роки навчання.

ФСПО – ти в серці на віки!

Бажаю звершень, перемог і процвітання!


Аліна Калюженко

Я, Калюженко Аліна Андріївна, у 2019 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямком підготовки «Соціальна робота».

Під час навчання на факультеті, мені вдалося досить успішно здобути теоретичні та практичні основи психолого-педагогічного, соціального-профільного циклу знань. При проходженні практик мала змогу використовувати засоби, форми і методи соціально-педагогічної роботи, які отримала під час вивчення навчальних дисциплін для роботи з різними категоріями клієнтів.

У практичній діяльності, під час практики, відчула те, що можу оперувати положеннями нормативних актів щодо вирішення практичних проблем, пов’язаних із категоріями клієнтів. Знання отримані від викладачів дали мені можливість виявляти у особистості позитивні та негативні сторони її розвитку, прояви дезадаптації в соціальному середовищі.

Студентське життя було активне, мала можливість спробувати себе в організаторських моментах, також постійно займалася науковою діяльністю.

Підтримку викладачів відчувала за весь період навчання, всі починання – отримували похвалу та рекомендації щодо удосконалення.

Факультету бажаю не зупинятися на досягнутому та отримувати ще більше перемог!


Олена Поліщук

Я, Поліщук Олена Романівна, у 2017 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямком підготовки «Соціальна педагогіка».

Під час навчання на факультеті, мені вдалося досить успішно опанувати теоретичні та практичні основи психолого-педагогічного, медичного, біологічного, соціального-профільного циклу знань. При проходженні практик мала змогу використовувати засоби, форми і методи соціально-педагогічної роботи з різними групами дорослого населення та дітей.

У практичній діяльності у школі, під час практики, відчула те, що можу оперувати положеннями нормативних актів щодо вирішення практичних проблем, пов’язаних із сім’єю, особистістю. Знання отримані від викладачів дали мені можливість виявляти у особистості позитивні та негативні сторони її розвитку, прояви дезадаптації в соціальному середовищі.

Студентське життя було настільки яскраве та змістовне на події, що я змогла спробувати себе і у творчій діяльності, і у волонтерській діяльності, а також і у науковій.

Підтримка викладачів була надзвичайна, всі починання – отримували позитивний відгук, тому всім моїм перемогам – дякую викладачам.

Наразі, планую готуватися до вступних випробувань до магістратури.

Факультету бажаю успіхів, перемог та процвітання!

З повагою, Олена Поліщук


Анна Мельничук

Я, Мельничук Анна Юріївна, у 2018 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «231 Соціальна робота», освітньою програмою  “Соціальна робота. Психологія”

Навчаючись в магістратурі за своїм напрямком, я змогла засвоїти усі базові моменти своєї спеціальності, отримала як теоретичні так і практичні навички своєї професії.

Навчання  дало змогу отримати великий багаж знань та навичок, розвинути аналітичне мислення, що у майбутньому стало основою для подальшої діяльності та працевлаштування.

Всі роки в університеті забезпечували  нам не тільки змістовне активне навчання в аудиторіях, а й залучення до громадського життя університету. Ми приймали участь в КВН, їздили у відрядження, брали участь в різноманітних конкурсах, наукових конференціях, семінарах. За роки навчання, ми також удосконалили особистісні якості та інтелектуально-творчий потенціал, розвинули та підвищили рівень культури через проведення пізнавально-мистецьких заходів, толерантність, духовну та мовну культуру.

Щиро всім вдячна і бажаю гарних вам студентів і подальшого розвитку.


Чамлай Інна

Я, Чамлай Інна Василівна, у 2020 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула освітній ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Психологія».

Під час навчання на факультеті я набула глибоких теоретичних знань, знайшла відповіді на велику кількість питань щодо психології, які мене цікавили. Викладачі дуже професійно та зрозуміло подавали необхідну інформацію, давали можливість кожному студенту висловити свою думку, розвивати критичне мислення щодо розглянутих тем. Практично кожна пара супроводжувалась наочним матеріалом, цікавими прикладами, корисними практичними завданнями.

Завдяки проходженню практики в школі я мала чудову нагоду застосувати отримані під час навчання знання. Я ознайомилась зі специфіко роботи практичного психолога та набула важливих вмінь щодо її виконання. Також я мала змогу спробувати себе у проведенні психологічних тренінгів завдяки Центу психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт», що функціонує на нашому факультеті. Це був значний досвід для мене не лише як для майбутнього психолога, а й як для особистості. Адже під час цієї діяльності я значно посилила впевненість у собі та своїх силах.

За період навчання в магістратурі я мала нагоду брати участь у науково-дослідницькій діяльності факультету. Зокрема, це було написання наукової роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності вікова та педагогічна психологія на тему «Застосування проективних технік у сучасній психологічній практиці» та посіла там третє місце. Це стало дуже цінним досягненням для мене, за яке я також вдячна нашому факультету. Також, написала та захистила магістерську, публікувала тези, статтю.

Щодо атмосфери на нашому факультеті, то вона просто чудова! Моє студентське життя було наповнене захоплюючими та цікавими заходами і звісно ж купою позитивних емоцій. Не даремно кажуть, що студентські роки найсолодші, такими вони й були для мене.

На даний момент я працюю лаборантом кафедри психології. Дуже рада, що й після навчання залишаюсь частинкою нашого факультету. Він назавжди в моєму серці. І це напевно збулась моя одна з найзаповітніших мрій – не залишати його.

Бажаю для нашого факультету тільки найрадісніших емоцій та купу подальших звершень! Впевнена, що кожен студент, який став його випускником має теплі спогади про роки свого навчання.

 

 З найкращими побажаннями,

Чамлай Інна


Хоменко Анна

Всім привіт! Я, Анна Хоменко, випускниця факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Я розпочала навчання в університеті 5 років тому, але маю таке відчуття, що ці роки промайнули як одна мить. На той час термін «Психологія» був для мене просто словом, я не мала чіткого уявлення, що буду вивчати, і які дисципліни пізнаватиму під час навчання.

Тепер я анітрохи не шкодую, що обрала саме цей університет і саме таку спеціальність. Кожного дня ми дізнаємось щось нове – про психологію, про інклюзивні ресурси. Ніколи наші викладачі не подавали нам «суху» теорію. Ми все розглядаємо на практиці, бачимо на власні очі. Викладачі завжди мають для нас цікаві презентації та навчальні тренінги, з яких постійно отримуєш нову інформацію.

Я, впевнено можу сказати, що нас навчають найкращі викладачі, котрі завжди готові допомогти, пояснити матеріал. Відчувається ставлення з їх боку до нас не лише як до студентів, а й як до особистостей, майбутніх психологів.

Окремо хочу висловити подяку викладачам – за розуміння, підтримку й знання, за життєву мудрість, чуйність і невичерпне терпіння. Дякую Вам, Ви найкращі! Особисту подяку, висловлюю  декану факультету Оксані Олексіївні Кравченко, за велику підтримку та настанови!

Процес навчання дарував мені цілий океан позитивних емоцій та незабутніх вражень. Я вдячна долі, що навчалась саме тут!

 

З повагою, Анна Хоменко


Середа Яна

Я, Середа Яна Василівна у 2021 закінчила бакалаврат, а в 2022 магістратуру за спеціальністю 231 Соціальна робота на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.

Роки навчання стали для мене прекрасним періодом життя без перебільшення. Підготовка до пар, тренування до виступів, концерти – це все давалося спершу дуже важко, а потім приносило тільки задоволення. Навчання на нашому факультеті дало змогу саморозвиватись, відкривати в собі нові таланти, вивчати нове та знайомитись з цікавими людьми.

Велике дякую хотілося б сказати викладачам нашого факультету за їх професіоналізм, щирість, розуміння та підтримку. Студентам дійсно важливо, щоб їх помічали і підтримували.

Навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти – це професійно, якісно та престижно.

З повагою, Середа Яна


Кулібаба Світлана

Я, Кулібаба Світлана Сергіївна, у 2022 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула ступінь вищої освіти – Магістр за спеціальністю «231 Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціально-психологічна реабілітація».

Під час навчання на факультеті, мені вдалося досить успішно здобути теоретичні та практичні основи психолого-педагогічного, соціального-профільного циклу знань. Практична діяльність надала мені можливість професійно виконувати поставлені завдання, а спілкування та робота з різними віковими категоріями людей проходила на професійному рівні.

Навчання в університеті відкрило широкі перспективи для подальшої професійної реалізації, дало змогу отримати великий багаж знань та навичок, розвинути аналітичне мислення. Закінчивши університет, я швидко відшукала професію за спеціальністю. Відтоді, займаю посаду практичного психолога у школі. Теоретичні знання, які я отримала під час проходження виробничої практики стали фундаментом під час реалізації себе у професії.

Щиро дякую факультету соціальної та психологічної освіти, нашим викладачам, студентській раді та декану, тому що саме тут я отримала багато можливостей для досягнення мети, багато друзів, взаєморозуміння і самоповаги.

З повагою, Світлана Кулібаба


Кошлаба Артем

Я, Кошлаба Артем Петрович, у 2022 році закінчив навчання за спеціальністю 011 Освітні педагогічні науки на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, та здобув освітній ступінь – магістр, кваліфікацію – викладач.

Навчання в університеті – це час, коли тебе переповнюють яскраві, різноманітні емоції та почуття чогось нового та невідомого. Викладачі запам’ятались, насамперед, тим, що проводили лекції, семінари з використанням сучасних методів та форм організації навчання. Вони не лише давали нам теоретичні знання, але й формували вміння, навички, професійні компетентності, намагались підібрати до кожного індивідуальний підхід.

Написання випускної кваліфікаційної роботи – складний і водночас захоплюючий процес. Здобувачів освіти консультували, наставляли і підтримували викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту. Їх натхнення і професійний підхід надихали, пробуджували прагнення до пізнання нового.

По завершенню магістратури я вирішив продовжити навчання в аспірантурі свого рідного університету. Я обрав спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки. До такого кроку мене спонукало бажання професійного розвитку, самовдосконалення та прагнення разом з однодумцями спільними силами змінити цей світ на краще заради теперішнього і для нашого майбутнього покоління.

З кожним роком навчання в університеті все більше переконуюсь, що зробив правильний вибір обравши факультет соціальної та психологічної освіти, адже тут панує особлива атмосфера, фахівці є професіоналами своєї справи, які здатні пробуджувати бажання робити щось нове, цікаве, потрібне на шляху досягнення своєї мети.

Я пишаюсь тим, що навчався і навчаюсь в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини!

З повагою, Артем Кошлаба


Катерина Власенко

Мене звати Катерина, я проживаю і працюю у Одеській області. У 2023 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула освітній ступінь «Магістр» за спеціальністю 053 Психологія.

Моє знайомство з даним закладом вищої освіти почалося значно раніше – ще у 2018 році коли я працюючи у загальноосвітньому закладі вступила на історичний факультет за спеціальністю «Середня освіта (Історія)», потім у 2020 році, так само, вступила до магістратури факультету соціальної та психологічної освіти за спеціальністю «Менеджмент (Управління закладом освіти)».

Як підсумок, високий методичний рівень викладання, підтримка і доброзичлива атмосфера у відносинах з викладацьким складом, легка і доступна організація проживання на час екзаменаційних і навчальних сесій – стали визначними чинниками і причинами моєї прихильності і щирої поваги до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Наразі я працюю у ліцеї практичним психологом і вчителем. Для мене навчання в університеті – це не лише захоплюючий шлях мого професійного становлення, але й цікавий і практичний досвід, завдяки якому я значно розширила свої компетентності та коло свого професійного і особистісного спілкування.

З повагою, Катерина Власенко


Вероніка Хмара

Я, Хмара Вероніка Олександрівна, у 2023 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, а саме факультет соціальної та психологічної освіти та здобула ступінь вищої освіти «Магістр» за спеціальністю «231 Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціально-психологічна реабілітація».

Після закінчення четвертого курсу та здобуття ступеня «Бакалавр» не виникло жодних сумнівів щодо вступу до магістратури, тим паче це рідний факультет та спеціальність, яка на сьогодні є досить затребуваною на ринку праці.

З впевненістю можу сказати, що студентські роки мого життя – це найкращі роки. Атмосфера на факультеті завжди була затишною, дружелюбною та сприятливою для розвитку кожного зі студентів. Мені дуже пощастило, адже у нас була дружня, згуртована та хороша група, і звичайно досвідчені та цікаві викладачі.

Хочеться висловити щиру подяку декану факультету соціальної та психологічної освіти – Кравченко Оксані Олексіївні, яка докладає неймовірних зусиль для розвитку та процвітання факультету. Це людина, до якої можна звернутись в будь-якій ситуації за допомогою та завжди отримати мудру пораду.

Також, щира подяка усім викладачам, які дали мені величезний теоретичний багаж знань. Кожен з них за весь період навчання став для мене не лише професійним наставником, а й добрим другом.

З гордістю і впевненістю можу рекомендувати навчальний заклад і, зокрема, факультет соціальної та психологічної освіти для майбутніх студентів! Стіни цього навчального закладу стануть для Вас «другим домом», а викладачі та студенти – «другою сім’єю».

 

З повагою, Вероніка ХМАРА


 

Наталія Поліщук 

Я, Наталія Поліщук. В соціальній сфері я працюю з 2007 року, проте спеціальної освіти не мала. В реаліях сьогодення, за умов впровадження реформи децентралізації  органів місцевого самоврядування виникла потреба  в спеціальності соціального працівника. В 2019 році я вступила  до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на факультет соціальної та психологічної освіти. В травні 2021 року отримала ступінь вищої освіти – Магістр за спеціальністю ” Соціальна робота” професійна кваліфікація “Соціальний працівник. Керівник соціального закладу. Організатор соціально-психологічної реабілітації. Педагог соціальний”.
Хоча навчання відбувалось на заочній формі, я відчула ту чудову атмосферу, яка панує в аудиторіях ВУЗу, згадала роки юнацтва, коли була студенткою, те прекрасне відчуття свободи, незалежності і водночас великої відповідальності.
Завдяки високому професіоналізму та фаховості викладачів університету, доступно та цікаво побудованому освітньому процесу  заняття проходили в дружній та невимушеній атмосфері.. На жаль останній рік навчання проходив дистанційно, проте завдяки чуйності, людяності та всебічній підтримці викладацького складу навчальну програму виконано та засвоєно в повному обсязі.
По закінченню університету  мене призначено директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради, де я пропрацювала майже 15 років.
Навчання в університеті дало можливість реалізувати себе як професіонала в своїй улюбленій справі, додало мені впевненості в тому, що я вірно обрала професію, адже допомагати людям, які цього потребують, це обов’язок кожної свідомої людини.
Хочу щиро подякувати всьому викладацькому складу університету  за розуміння, підтримку, толерантність та побажати отримувати задоволення від своєї роботи, вдячних, здібних студентів і гідної заробітної плати.


 

Інна Харкавенко 

Я, Харкавенко Інна Василівна, у 2021 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула ступінь вищої освіти – Магістр за спеціальністю «231 Соціальна робота».
Так склалося в житті, що працюючи логопедом в школі, мені запропонували посаду директора ІРЦ. Я розуміла, що потрібно буде удосконалювати свої навики. Вагатися, який заклад обрати, причин не було. Адже освіту до цього я здобувала в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. І була впевнена, що заме у стінах даного ЗВО отримаю найкращі знання
Працюю директором Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іванівської селищної ради Одеської області. Досвід роботи 3 роки.
Два роки навчання в магістратурі промайнули як одна мить, наповнена новими враженнями, знайомствами, знаннями. Під час навчання, мені вдалося удосконалити свої комунікаційні, організаційні навички. Атмосфера на факультеті була доброзичливою, стосунки з одногрупниками чудовими. На сьогодні тісно співпрацюю з Безпалько Маргаритою Манігірдовною, яка працює директором Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області
Звертаючись до студентів факультету соціальної та психологічної освіти хочу сказати: «Дорогі студенти, цінуйте кожну мить навчання в університеті, поважайте своїх викладачів, які допомагають вам оволодіти знаннями».
«Шановні викладачі, дякую Вам за знання. Нехай ваша невтомна праця завжди супроводжується щасливими моментами!»

 

 


Анжеліка Кравець

 

Я, Кравець Анжеліка Валеріївна, у 2023 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти «Магістр» за спеціальністю «231 Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота».

Під час навчання в університеті, я здобула теоретичну основу  та практичні навички для отримання посади фахівця із соціальної роботи в Управлінні праці та соціального захисту населення.

Я люблю свій університет за найяскравіші і незабутні студентські роки: за допомогу в реалізації творчих ідей, за найвідданіших і кращих друзів, за міцні знання, за можливість участі в форумах і  студентському самоврядуванні. Навчання було непростим, але цікавим. Мені пощастило навчатися у небайдужих та професійних викладачів. Викладання предметів – на високому рівні, у кожного з викладачів свій підхід, власне бачення предмета. На кафедрі завжди раді бачити студентів, а найголовніше – з розумінням ставляться до них і ніколи не відмовляли у допомозі. Лектори точно знали, що повинні навчити нас не тільки свого предмета, а й приймати рішення, нести відповідальність.

Навчаючись на магістратурі, я дійсно переконалася, що обраний мною шлях у професійний діяльності – саме той, де я себе можу реалізувати. На сьогоднішній день, професія соціального працівника та психолога набуває активної популярності, оскільки суспільство потребує кваліфікованих кадрів цієї сфери.

Саме в університеті я сформувалась як особистість, навчилась протистояти труднощам, долати перепони. Завдяки навичкам, здобутих  у процесі навчання, я змогла знайти роботу, яка дає змогу розвиватись далі.

Бажаю всім абітурієнтам та студентам будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, і, звичайно, реалізовуйте свої великі плани на майбутнє!

 

З повагою, Анжеліка Кравець


Інна Холявчук

Я, Холявчук Інна Андріївна, у 2023 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти «Магістр» за спеціальністю «231 Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота».

Навчання на магістратурі було досить цікавим, адже важливим етапом у навчанні було написання магістерської роботи. Викладачі допомагали сформувати здатність розуміння та використання сучасних теорій, методології і методів, завдань фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціальної роботи.

Доводилося планувати та здійснювати наукові комплексні дослідження з метою виявлення й аналізу соціально значимих проблем і факторів досягнення соціального благополуччя різних груп населення.

Під час написання магістерської роботи здійснювала теоретичний, методологічний та емпіричний аналіз актуальної проблеми, яка була обрана разом з науковим керівником.

Навчаючись на магістратурі, я дійсно переконалася, що обраний мною шлях у професійний діяльності – саме той, де я себе можу реалізувати. На сьогоднішній день, професія соціального працівника набуває активної популярності, оскільки суспільство потребує кваліфікованих кадрів цієї сфери.

Факультет для мене став не лише платформою для навчання та опанування професії, але і забезпечив роботою.

Наразі, працюю соціальним педагогом в загальноосвітньому навчальному закладі. Планую далі навчання у аспірантурі, так як маю бажання професійного  зросту.

З гордістю та впевненістю можу сказати, що за нашими студентами – майбутнє!

 

З повагою, Інна Холявчук

 

 

 


Ганна Савчук-Головня

Я, Савчук-Головня Ганна Геннадіївна, у 2023 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти за освітньою програмою «Соціальна робота».

За період навчання на магістратурі я здобула вичерпну теоретичну основу  та практичні навички, які необхідні для роботи за цим напрямом.

Під час лекцій, семінарів і практичних занять я не тільки отримувала знання з різних предметів, але і насолоджувалася можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вклали в нас не тільки знання, але і частинку душі, своїми настановами надихали нас на нові починання, вселяли віру в свої сили. Поряд з нами були надійні наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях.

Цікавим та хвилюючим етапом навчання було написання магістерської роботи. Разом із науковим керівником, І. В. Албул, ми провели цікаве, пізнавальне та корисне дослідження для територіальної громади. Саме завдяки нашій роботі керівництво та мешканці громади (які брали участь в опитуванні) отримали корисні поради щодо покращення подальшої роботи.

Дякую Вам, шановні викладачі факультету соціальної та психологічної освіти, за відповідальність та увагу до кожного магістра, за створення комфортної атмосфери для нашого навчання і зростання!

Я рада, що навчалася саме в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини!

 

 

З повагою, Ганна Савчук-Головня


Тетяна Титоренко

Шановні колеги та майбутні студенти! 😊

З великим задоволенням хочу розповісти Вам про незабутній час навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Я, Тетяна Олександрівна Титоренко, успішно завершила магістерську програму у 2023 році, отримавши кваліфікацію вищої освіти магістр за напрямом підготовки «053 Психологія». За період навчання я не лише збагатила свої знання, а й зміцнила професійну майстерність в психологічній сфері. 👩‍🎓

Протягом навчання я мала честь брати участь у різноманітних наукових дослідженнях, конференціях, всеукраїнських конкурсах, спрямованих на вивчення соціально-психологічних аспектів.

Мої дослідження, включаючи магістерську роботу, допомогли мені розкрити та проаналізувати актуальні соціальні проблеми, поглибити теоретичні знання та розвинути емпіричні навички. Крім того, я активно брала участь у семінарах, тренінгах та майстер-класах з провідними фахівцями галузі, що дозволило мені збагатити свій досвід та знайомитися з новими методиками та підходами у психології. 📊📚

Щиро вдячна всім своїм викладачам та, зокрема, науковому керівнику, Поліщук Олені Романівні, за цінну підтримку та мудрі поради під час написання моєї кваліфікаційної роботи. Вони надихали мене на професійний розвиток і розширення горизонтів у сфері психології. 🙏

Зараз я маю честь застосовувати набуті знання на практиці у ліцеї, де працюю. Мої майбутні плани включають подальший розвиток у сфері психології, активну наукову діяльність у соціально-психологічних науках та можливий вступ до аспірантури. 📚

Впевнена, що освічені студенти ‒ це майбутнє нашої нації. Моя мета ‒ надавати їм не лише знання, а й навички, необхідні для досягнення успіху та гармонії у сучасному світі. Я вірю, що наші студенти ‒ це джерело творчості, яке просвічує шлях новаторства та наповнює енергією прогресу. 🔥

З повагою та найкращими побажаннями,

Тетяна Титоренко 😊