Фестиваль «Кращі з кращих ФСПО»

Мета:

– відзначення найактивніших студентів факультету, переможців конкурсів, олімпіад, творчих колективів.

Завдання:

• виявлення талановитої студентської молоді;
  • формування  ефективних  позитивних  установок  та  стереотипів  поведінки в  процесі  взаємодії  навчання в університеті;
  • залучення  соціально активних  представників  студентської молоді  до реалізації   проектів;

Роки проведення: 2011-2018р.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини  факультет соціальної та психологічної освіти вже давно посів місце одного із самих насичених подіями колективів.

У його межах і викладачі, і студенти постійно знаходяться у режимі активності  – кожне свято, яке позначено в українському календарі для всіх них неймовірна подія, яка потребує особливої уваги.

В кінці травня традиційно відбувається святковий концерт приурочений Тижню психолога.  Урочистою частиною дійства щороку стає нагородження найкращих з кращих студентів та викладачів факультету у номінаціях: краща староста, краща група, кращий студент-науковець, кращий студент, кращий куратор ,кращий волонтер, кращий проект в межах табору «ДІЯ», іменний степендіат ім. А.І.Кагальняк, активіст факультету, найактивніший студент, відкриття року, приз глядацьких симпатій.