Тематичний захід на тему: «Батьківський авторитет та студентський етикет»

5 листопада 2018

2 листопада  з ініціативи  Центру родинного виховання  відбувся  тематичний захід «Батьківський авторитет  та  студентський етикет». Під керівництвом  Полєхіної В. М. до  проведення заходу  були залучені студенти 4 курсу, а   запрошеними – студенти  та викладачі факультету.

Метою  першого блоку  передбачувалося  пояснення основних аспектів виховання дітей, в контексті  ідей А. С. Макаренка, де  чудово висвітлені основні особливості істинного авторитету батьків.

А другий тематичний блок присвячений культурі та етикету студента, адже повага до традицій вузу, пошана до викладачів, товаришів по навчанню непорушні основи поведінки кожного студента.  Зневагу до  правила не можна виправдати ніякими посиланнями на сучасність і зміну понять.

Отож, Молода людина, яка навчається у вузі, повинна пам’ятати про батьківський авторитет  і підтримувати  студентський етикет!