Теорія і практика. Зустріч з фахівцями соціальної роботи.

2 грудня 2016

img_0286

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч студентів ІІІ та V курсів з фахівцями соціальної роботи Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Козачинською Вікторією Володимирівною та Маленко Наталією Анатоліївною.

Вікторія Володимирівна розповіла про специфіку роботи фахівців соціальної сфери з надання послуг людям похилого віку, малозабезпеченим сім’ям, сім’ям переселенців.

img_0285

Наталія Анатоліївна ознайомила студентів з особливістю ведення документації: оформленням соціального паспорту сім’ї та актів обстеження житлово-побутових умов.

img_20161129_125819

Зустрічі студентів з фахівцями соціальної роботи сприяють глибшому розумінню специфіки роботи працівника соціальної сфери і дають можливість вивчаючи теорію аналізувати практику.

img_20161129_125849