«Ти серед людей, і люди навколо тебе»

11 березня 2019

У товаристві лад – усяк тому рад.

Народна мудрість

У межах проходження практики Анна Хоменко для учнів 5 класу          провела виховну годину «Ти серед людей, і люди навколо тебе» у Паланській  загальноосвітні школі І-ІІІ ступенів.

Мета: формувати в класі дружні відносини, виховувати взаєморозуміння та взаємоповагу, учити вихованців аналізувати свої вчинки і вчинки оточення; виховувати людяність, чемність, етичні норми поведінки.

Уривок із виховної години:

Вправа «Куточок  доброти».

–  Діти, створімо «Стежку доброти». Для цього на паперових слідах напишіть одну рису, яка притаманна добрій людині. (Сліди діти прикріплюють до дошки, утворюючи «Стежку доброти»).

Вправа «Магічний пензлик».

– У народі кажуть: «Добро творить дива». Візьмімо в руки пензлик і уявімо, що він магічний. І відтепер кожен, хто візьме його в руки, перетвориться на чарівника.

– Увімкніть свою фантазію, уявіть, що кожен з вас став добрим чарівником. Щоб ви зробили, ставши чарівником?

– Почніть так: «Якби я став чарівником, я  зробив би …» . (Відповіді учнів)

– Слухаючи вас, я зрозуміла, які ви добрі. Недаремно кажуть, що добро живе в душі людини. І саме тому душа безсмертна.