Традиційна зустріч з міжнародної діяльності

28 лютого 2020

На факультеті соціальної та психологічної освіти вже традиційними стали зустрічі з міжнародної діяльності, які відбуваються з метою інформування студентів про можливості доступні для них. Така зустріч відбулася і 26 лютого 2020 року. В зустрічі взяли участь: студенти І-ІV курсів факультету; координатор міжнародного співробітництва університету, доцент, кандидат філологічних наук – Сушкевич Ольга Валентинівна; заступник декана з міжнародної діяльності, кандидат педагогічних наук – Бойко Ольга Миколаївна.

На зустрічі студенти факультету мали можливість ознайомитися з програмами обміну, курсами іноземних мов, які наразі діють в університеті, а також з освітніми можливостями, які надають університети світу, міжнародні організації, фонди для організації міжнародної академічної мобільності студентів.