ТРЕНІНГИ ПО НАПИСАННЮ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРАНТІВ ДЛЯ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ

2 березня 2018

Кандидат педагогічних наук, заступник декана з міжнародної діяльності факультету соціальної та психологічної освіти – Бойко Ольга Миколаївна брала активну участь у роботі тренінгу «Створення та розвиток освітнього проекту». Даний тренінг проводився з метою ознайомлення фахівців з процесом створення власного проекту та його реалізації.

Учасники тренінгу розглянули такі теми:

• стратегічні плани розвитку освітньої установи;
  • проектний підхід в реалізації стратегії;
  • види освітніх проектів;
  • проблематизація в освітньому проекті;
  • генерація ідей;
  • цілі та завдання проекту;
  • продукт, послуга і результат;
  • визначення бенефіціарів проекту;
  • цільова аудиторія проекту;
  • бізнес-модель проекту;
  • етапи реалізації проекту;
  • базові критерії фінансової аналітики проекту.

Бистрова Юлія Олександрівна – провідний тренер та експерт Центру компетенцій (м. Київ), проектний менеджер та фахівець в сфері психологічного бізнес-консалтингу, фахівець в сфері спеціальної психології,
доктор психологічних наук, професор Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności, спеціаліст з питань командостворення та комунікацій, автор тренінгів з управління освітніми проектами, формування команд, інноваційних методик оптімізації функцій та процесів в колективі, вирішення конфліктів, ефектівної комунікації, Soft Skills.

Чайка Маргарита Сергіївна – керівник з розвитку, провідний тренер Центру компетенцій (м. Київ), фахівець в сфері спеціальної психології.