Тренінг для учасників центру «Без бар’єрів»

4 квітня 2019

Основною роботою навчального закладу, який прагне стати інклюзивним, має бути саме робота психолога із студентами з інвалідністю. Кожен студент не хоче виділятись як особливий, але хоче бути визнаною особистістю. Адже інклюзія пов’язана не лише з усуненням архітектурних бар’єрів, але і стосується більш широкого доступу до освітньої програми, викладання, навчання та оцінювання.

Саме тому психолог Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Катерина Іванівна провела тренінг «Згуртований колектив» для  учасників центру соціально-освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів».

Про важливість та необхідність таких зустрічей також зазначав директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Андрій Шевцов, коли був із робочим візитом у нашому університеті.