Тренінг «Лідерство та активна життєва позиція»

17 червня 2019

Нещодавно на базі агробіостанції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для студентів 1 курсу був проведений тренінг «Лідерство та активна життєва позиція». Захід був спрямований на розвиток у студентів емоційного інтелекту, комунікабельності, впевненості у собі та цілеспрямованості на розвивиток лідерських якостей.

Учасникам тренінгу були запропоновані алгоритми виховання у собі лідера, а також всі отримали корисні поради щодо того, як виявити і розвинути лідерські якості, навчитися домовлятися, формувати командний дух.

Усі студенти мали можливість провести вправи, які вони використовують під час проходження практики, тим самим проявити себе та навчитись працювати в команді.

Учасники прийшли до висновку, що одна з основних рис лідера – це здатність брати відповідальність за свої дії.

Дякуємо всім за активну участь!